ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه


حالت این اتاق اعضای این خانه را بر آن داشت که تغییر دکوراسیون داخلی  بدهند. این اتاق علاوه بر دنج نبودن، یک مکانی مخروبه و پر از اشیاء بی ارزش بود.
کار عمده: با استفاده از رنگ های زیبا، استیفن دکوراسیون این اتاق را تغییر و مورد بازسازی ساختمان داد.


مرحله اول تغییر : مقداری رنگ اضافه کنید


استیفن یک زرد روئینه زرین را انتخاب کرد که بی درنگ اتاق را گرم نمود و جریان نور از طریق پنجره های بزرگ به طور طبیعی منعکس شد.


عناصر موفقیت در دکوراسیون داخلی


استیفن پارچه هایی را که به دکوراسیون داخلی اتاق ژرفا و ماهیت می‌بخشد، انتخاب نمود. برای انتخاب پارچه هایی برای تغییر دکوراسیون منزل  خود به همراه بازسازی ساختمان مراحل زیر را دنبال نمایید:
1- به طور اساسی شروع کنید. رنگی را انتخاب کنید که در هر پارچه ای وجود داشته باشد سپس آن را روی بزرگ ترین قطعه اثاثیه به کار ببرید.

2- طرح های ساده اضافه نمایید. طرح های راه راه و دایره های رنگی انتخاب های مناسب و ظریفی هستند که زود از آنها خسته نمی‌شوید.

3- مهم جلوه دادن یک قطعه. از یک پارچه چشم نواز برای یک قطعه جداگانه دکوراسیون داخلی در اتاق، مثل کاناپه، استفاده کنید.از آنجا که این اتاق کاملا کوچک است، استیفن از مبلمانی متناسب استفاده کرد که باعث بزرگتر جلوه دادن اتاق شده است. نمونه ای از آن کاناپه بدون جا دست در کنار پنجره می‌باشد.


مکانی برای ذخیره سازی


این جا کتابی زیبا اما ساده جای مناسبی برای نمایش اشیاء تزئینی کوچک است. جا کتابی بدون پشتی اجازه نمایش رنگ دیوار را از پشت قفسه ها می‌دهد و باعث روشن نمودن فضا می‌شود.


قبل: پنجره های بدون روح


این پنجره های بزرگ هیچ ویژگی و پتانسیلی نداشتند.


بازسازی ساختمان به صورت فوری


برای جلب توجه بیشتر، استیفن پنجره ها را با این پرده ها پوشاند. قاب های کتانی باعث افزودن رنگ خاصی به اتاق شده اند.


دکوراسیون و بازسازی ساختمان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود تحقیق دانلود رمان جدید,دانلود رمان عاشقانه,رمان بیست معرفی اپلیکیشن های جدید مدرسه علمیه بیت الزهرا سلام الله سئو در ایران ایندکسی ها قالیشویی در اصفهان | خلیج فارس دانلود رایگان مقاله12 روزنامه ها قبله ام یک گل سرخ